Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Moje Reiki

 

O Reiki toho je už napsáno spoustu, a proto jsem usoudila, že vám sem už nebudu dávat nějaké odborné pojednání a napíšu vám ryze můj vlastní názor a vlastní zkušenost. O Reiki se mluví kladně i záporně - ostatně jako o všem a je to na každém, jakou sám má kdo zkušenost. Je to jasné, 100 lidí 100 názorů - já to plně respektuji.

S energií Reiki pracuji už dlouho, a to každý den a velmi úspěšně. Mám s ní jen tu nejlepší zkušenost. Na Reiki mě v první řadě zaujalo to, že je to naprosto bezpečná metoda a to má pro mě veliký význam, protože pro své klienty chci jen to nejlepší a nejbezpečnější. Taky se mi líbí, že aplikace Reiki je velmi jednoduchá, bezbolestná, příjemná. A samozřejmě hlavní věcí tady je, že umí řešit spoustu problémů. Ať už se jedná o problémy fyzické, tak i psychické. Pomocí Reiki lze podchytit emoce a řešit různé situace, a to i zpětně či s předstihem. Velmi ráda pracuji s Reiki - mám opravdu jen ty nejlepší zkušenosti a mám radost, že nemusím tzv. sedět se založenýma rukama a čekat jak se co vyvine, ale mohu přiložit ruce (a to doslovně) k dílu a pomáhat.

V této souvislosti bych se chtěla zmínit o případu mého bratra a jen stručně vám ho povyprávět.

Můj bratr utrpěl dost vážný úraz - spadl z 12ti metrové výšky přímo na hlavu a doktoři mu téměř nedávali šanci na přežití. Měl poškozené kde co, ale nejvíc utrpěl mozek. Nechci vám tady vypisovat všechny diagnózy - bylo by to dlouhé - podstatné ale je, že jsem hned od prvního dne bratrovi posílala Reiki energii (a nejen já, ale i moji přátelé) a on se neuvěřitelně rychle začal zotavovat - doktoři mluvili o zázraku, protože prvotní prognózy byly opravdu děsivé. Samozřejmě, že i doktoři udělali veliký kus práce - bez nich by to nešlo a tímto jim také moc děkuji, ale i Reiki jako podpůrná metoda zafungovala skvěle. Dnes je to 6 měsíců od úrazu - bratr je v domácí péči, bez mentálního poškození, rehabilituje a začleňuje se zpět do plnohodnotného života. Ještě jej čeká dlouhá cesta k úplnému uzdravení, ale je tady s námi a jsme šťastní.

Vím, že tomuto příběhu věřit můžete a taky nemusíte - taky nemusíte věřit tomu, že se bratr tak rychle zotavuje díky Reiki. Já jsem však o tom přesvědčená a proto miluji Reiki - vím prostě proč.

Tak toto je jeden z mnoha případů úspěšného léčení díky Reiki.

Reiki odstraňuje bolesti, také při migrénách, nebo menstruaci, řeší akutní stavy, snižuje horečky, pomáhá po pooperačních stavech - lépe hojí rány, uvolňuje stres, odstraňuje únavu, dodává energii, sílu a chuť do života. Taky bych ráda podotkla, že Reiki energie pomáhá i zvířátkům, která ji mají hodně ráda a někdy ji i sami vyhledávají.

Iveta - Relax a pohoda

 

TOPlist
aktualizováno: 25.09.2015 15:42:27