Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Reiki

REIKI

• je přírodní léčba

• umění jemného přikládání rukou

• zbavuje tělo škodlivin

• povzbuzuje a uvolňuje blokády

• harmonizuje energegické proudy v těle

• proudí vždy tam, kde je jí nejvíce potřeba

• lze posílat na libovolné vzdálenosti

• lze posílat do minulosti i do budoucnosti

 

Pokud se naladíme na energii reiki, můžeme jí brát z okolního prostoru a předávat jí lidem, kteří jí mají málo. Ten, kdo je naladěn na reiki, má energii stále. Nemůže si tedy ublížit tím, že pomáha druhým. Lidské tělo ovlivňuje energetické pole. Pokud je toto pole poškozeno, tělo se tomu musí přizpůsobit. Tím vzniká nemoc. Reiki léčitel prostřednictvím rukou do poškozeného energetického těla dodává znovu energii. Tělo pacienta tuto energii použije k uzdravení. Postupně se tak nemoc nebo zraněné části těla hojí.

 

Při předávání reiki se dá údajně změřit značná pulsace biomagnetického pole, protože se pulsy pohybují v podobných frekvencích jako mozkové vlny (0,3 - 30 Hz). Nezávislý výzkum doktorů Roberta Beckera a Johna Zimmermana se zabýval tím, co se děje při praktikování reiki. Vědci zjistili, že nejenže křivka mozkové aktivity předávajícího a přijímajícího se synchronizují ve stavu alfa, ale že se jejich puls sjednotil s magnetickým polem země, známým jako "Schumanova rezonance". Během předávání reiki je prý biomagnetické pole předávajícího 1000krát větší než za normálních okolností.

 

Energie reiki proudí sama do nejvíce poškozených míst. Tedy tam, kde je jí momentálně nejméně. Je to podobné jako voda. Ta také teče do nejnižšího místa. Pro mnohé znamená reiki okamžitou úlevu. Uvolňuje, zmírňuje bolest, urychluje léčebný proces, přináší relaxaci, harmonizuje čakry a celé energetické pole. Ve světě je léčení pomocí reiki rozšířeno mnohem více než u nás. To se týká hlavně západní Evropy, USA, Kanady a Japonska. V těchto zemích se už reiki úspěšně zavádí do nemocnic jako podpůrná složka léčby. Nesmíme, ale zapomínat, že reiki léčitel není lékař! Není tedy diagnostik. Správnou diagnózu musí určit lékař.

Reiki terapie spočívá v přikládání rukou terapeuta na problémová místa na těle klienta. Nebo také je možná terapie celého těla na uvolnění organismu a odstranění bloků, harmonizace čaker. Reiki energii je také možné poslat na dálku a tím odstranit problémy jak fyzické, tak i psychické.
Doba terapie je různá a odvozuje se od potřeb klienta.

 

TOPlist
aktualizováno: 25.09.2015 15:42:27