Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Terapie drahými kameny

   

Léčivá síla drahých kamenů

I kameny nám do života vnášejí relax a pohodu. A tak bych vás s nimi ráda trochu seznámila.
Již po staletí krystaly člověka fascinovaly. Tyto kameny byly ceněny nejen pro svou krásu, ale také byly uctívány pro své d
uchovní a uzdravující síly a obdivované jsou dodneška.

Zvláštní struktura krystalů dokáže přijímat, posilovat a předávat elektromagnetickou energii, jež umí léčit a nabíjet energií.

Doma vám krystaly poskytnou ochranu před negativními energiemi. Různé krystaly povzbuzují prostředí a proudění energie a vytvářejí tak z vašeho domova ještě vhodnější místo k žití.
Některé krystaly přitahují lásku, zlepšují vztahy, jiné zase pomáhají při léčení fyzických i duševních obtíží.
Tito ochranitelští a nádherní společníci léčí a zkvalitňují váš život. A tak si své krystaly ochraňujte a dovolte jim, ať vám přinášejí radost a štěstí.
 
Zdroj: kniha Energie krystalů (Mary Lambert)

Fotka: Léčivá síla drahých kamenů    I kameny nám do života vnášejí relax a pohodu.A tak bych vás s nimi ráda trochu seznámila.  Již po staletí krystaly člověka fascinovaly.Tyto kameny byly ceněny nejen pro svou krásu,ale také byly uctívány pro své duchovní a uzdravující síly a obdivované jsou dodneška.Zvláštní struktura krystalů dokáže přijímat,posilovat a předávat elektromagnetickou energii,jež umí léčit a nabíjet energií.  Doma vám krystaly poskytnou ochranu před negativními energiemi.Různé krystaly povzbuzují prostředí a proudění energie a vytvářejí tak z vašeho domova ještě vhodnější místo k žití.  Některé krystaly přitahují lásku,zlepšují vztahy,jiné zase pomáhají při léčení fyzických i duševních obtíží.  Tito ochranitelští a nádherní společníci léčí a zkvalitňují váš život.A tak si své krystaly ochraňujte a dovolte jim,ať vám přinášejí radost a štěstí.    Zdroj:kniha-Energie krystalů-Mary Lambert

 

 

 

Terapie drahými kameny spočívá v přikládání určitých kamenů na problémová místa na těle. Kameny se přikládají na různě dlouhou dobu podle individuální potřeby, nejméně však na 20 minut.

 

 

TOPlist
aktualizováno: 25.09.2015 15:42:27