Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Z vašich dopisů...

31.3.2015

Pan Robert měl problémy s ramenem a stálým brněním v ruce. Pracovala jsem s ním pomocí Reiki na dálku asi 14 dní. Pak jsme se domluvili, že necháme energii působit a dáme čas samoléčbě , aby se mohla hezky rozběhnout. Asi po třech měsících mi pan Robert napsal zprávu z které jsem měla velkou radost a ráda bych se o ni taky s vámi podělila:

Dobrý den Iveto,

píšu po nějaké době, abyste měla zpětnou vazbu. Naposledy jste psala, že necháme rameno "usednout" a dáme prostor na samoléčbu, kterou Reiki nastartovala. Opravdu nastartovala! Občas ho cítím, ale už to není bolest. Musím říct, že díky vám je to s ním vlastně naprosto skvělé. Člověk má tendenci zapomínat, jaké to bylo nepříjemné a jak jsem se bál, že se to bude dále zhoršovat. Vaše terapie to jednoznačně zlepšila a tento stav trvá. Včetně brnění v prstech - to se mi objevilo jen několikrát za ty celé tři měsíce, a bylo krátké a slabé. Ptala jste se, jestli mě nebolí také uši. Sem tam ano, málokdy. Spíš se mi tím vysvětluje, proč je mám takové citlivé (na chlad, studený vítr, hluk). Asi je tam vážně nějaká souvislost.
Jinak jsem začal pravidelně cvičit a posilovat, občas si zajdu zaplavat a na masáž. Cítím, že se mi zlepšuje fyz. kondice, takže budu pokračovat. Už o ní nechci přijít, protože to je naprosto skvělé, nejen pro sex!
Přeji vám mnoho radosti z přicházejícího jara:-)
Robert


11.4.2014

Ahoj Ivetko,

ráda bych Ti touto cestou poděkovala za pomoc a podporu během těhotenství a porodu. Není to tak dlouho, co jsem se s reiki poprvé setkala a byla velmi spokojená. Proto jsem neváhala ho nadále používat i během celého těhotenství, kdy užívání např. klasických léků, je dosti omezené a byl zde velký prostor pro využití alternativních způsobů. Konkrétně jsi mi velmi pomohla při vyčerpání, různých emočních změnách (a že jich nebylo málo J ), ale i běžných onemocněních – nachlazení, alergie atd. Při terapii se vždy cítím příjemně a v bezpečí.

Samotný porod jsme po domluvě „reikovali“ dopředu a já tak měla pocit, že jsem udělala maximum pro „hladký“ průběh. Když nastal den D, byla jsem nezvykle klidná. Vše ten den proběhlo nejlépe jak mohlo. V konečné fázi jsem měla možnost se s Tebou tel. spojit  a vím, že jsi byla v danou chvíli se mnou. Narodil se nádherný, zdravý kluk a i jeho máma byla v naprostém pořádku. Velmi rychle jsem byla plná nové energie a čilá jako rybička.  Děkuji, že jsi celou dobu byla se mnou.

Dita

 

 

 

11. 2. 2014

Milá Ivčo,

chtěla bych Ti moc poděkovat za pomoc při státnicích. I když jsem vždy patřila k pohodovým studentům, kteří nijak nešprtali a zkoušky brali s nadhledem, u státnic jsem najednou začala panikařit. Několik pokusů skončilo neúspěšně, i když jsem danou otázku měla projítou 4x. Měla jsem pak při zkoušce takové okno, že jsem se jen slyšela, jak mluvím, ale slova mi nedávala smysl. I kdybych řekla "sluníčko", nic mi to slovo neříkalo, jako bych ho slyšela poprvé v životě a nebyla bych schopná ani přiřadit ho k obrázku, natož o něm něco říct.

Po této zkušenosti jsem se samozřejmě opravného termínu bála ještě víc - navíc možnost opravy je jen jedna! A měla jsem opravovat hned dva předměty - ty nejtěžší. Takže další neúspěch by znamenal 5 let studia v háji. Roky, kdy mě rodiče živili, platili mi nájem, cestovné, prostě všechno by přišlo vniveč. Navíc jak potom hledat práci, že? Tím, že šlo o hodně, se to ještě víc vyhrotilo... 

Tentokrát mě tedy začala chytat panika už týden předem - týden, se kterým jsem ještě počítala na učení, který jsem potřebovala! Najednou jsem vůbec nebyla schopná se učit, prostě to nešlo. Nikdy jsem nezažila takový stav, ale nebyla to jen nervozita, cítila jsem i fyzicky obrovský tlak za hrudní kostí. Když jsi mi začala posílat Reiki, měla jsem pocit, jako bych měla na té hrudní kosti trubku od vysavače, jako by někdo ze mě všechnu tu úzkost vysával. Nejdřív jsem se lekla, co se to děje, ale protože Tě znám už nějaký ten pátek, zase jsem se uklidnila. :) Po těch 15 minutách jsem byla úplně v klidu, všechno to odešlo a já byla schopná se zase normálně učit.

Další zkouška přišla, když jsem ráno jela autobusem, to už jsem nemohla mysl zaměstnávat učením a spustilo se to znovu, tentokrát ještě silněji. Zase ten tlak na hrudi, studený pot, roztřásla jsem se, celkově mi bylo úplně špatně. Žádná snaha o pozitivní myšlení vůbec nezabírala. Kdoví, jak by to dopadlo, kdybych ti nenapsala tu SMS a tys nebyla zrovna na příjmu - možná bych i poblinkala autobus :) a to by mi rozhodně na klidu nepřidalo. Jak jsi začala posílat Reiki, zase všechno odešlo a během pár minut jsem byla úplně v pohodě. Kdyby mi to někdo vyprávěl, tak mu to asi ani nevěřím a řeknu si cosi o labilitě a Bohnicích. :) Ale znám se, takže vím, že jsem nikdy takové problémy neměla, jen jsem se asi nechala hodně vystresovat. Naopak mezi přáteli jsem pověstná tím, že jsem vždy v klidu a spíš všechno beru na lehkou váhu...

I potom během zkoušky jsem cítila, že jsem jakoby pod ochranou a když na mě začínala jít nervozita, už mi jen stačilo se zhluboka nadechnout a byla jsem v klidu. Nakonec šlo všechno úplně samo. Nic jsem neřešila a mohla jsem se plně soustředit. Z obou zkoušek jsem dostala jedničku, jako by to byla hračka.

No, každopádně až budu rodit, už vím, kam se obrátit ;)

Díky za vše

Dáša

 

 

 

17.3.2013

Reiki na dálku

Milá Ivetko, ráda bych Ti touto cestou poděkovala, že jsme celá rodina měli možnost vyzkoušet reiki „na dálku“ a to k naší velké spokojenosti. Nejdříve jsme vyzkoušela na sobě, kdy mi reiki pomohlo od velkých emočních problémů a posléze od psychického vyčerpání. Jelikož vím, co jsem při reiki cítila a jak jsem cítila následně, během chvilky, neváhala jsem a požádala o zaslání reiki v době nemoci i svým dětem. Jedno dítě se uzdravilo rychleji a druhé je na dobré cestě, ale tam je to na delší dobu, to víme. Důležité pro mě byla možnost konzultace jak stav vidíme, jak se vyvíjí a i informace o tom jak mé děti vnímáš. To je prostě báječné. No a v neposlední řadě o zaslání reiki požádal manžel, který měl velké bolesti v zádech, kde původ bolesti začínal někde v kyčlích. On „nevěřící Tomáš“ sám cítil a i dokázal přesně popsat, co se s ním v doběterapie dělo a hlavně z nepohyblivého člověka, se během chvíle stal pohyblivý, kterému se ovšem ulevilo i psychicky. Po následném mechanickém narovnání , u zdejšího fyzioterapeuta, jsme ještě reiki použili na doléčení a dle slov manžela to jednoduše funguje. Reiki na dálku mohu s čistým svědomím všem jen doporučit. Jsem ráda, že se objevují možnosti jak si můžeme pomoci (bez klasické medicíny), které mi přijdou naprosto přirozené. Děkuji Dita

 

 

 

Lidičkové moji zlatí, ráda bych se s vámi podělila o zprávu, která mi udělala velkou radost. Jen trochu vysvětlení - pracovala jsem s paní, které jsem posílala reiki na dálku. A ona mi po terapii poslala krásný dopis. Mám povolení ho uveřejnit a taky ráda se o něj s vámi podělím. Tady je:


Mila Ivusko,
mnohokrat Vam dekuji za vse co jste pro me udelala. Venovala jste mi cas, energii a probudila ve me silu zmenit zivot a pozitivne myslet. Ve Vasem duchu budu na sobe dale pracovat.
Mate krasne poslani vyfutrovane talentem! Jste divka na na pravem miste! Mate muj obdiv!
Mohu verit tomu, ze vztah mezi nami nekonci? Je pouze prvni energeticka kapitola uzavrena.
Rada bych se dal zdokonalovala a tim se vic dozvedela.
Zminujete se o 3. cakre. Dostala jste se na nejcitlivejsi misto. Rekne hodne o osobe se kterou jste ve spojeni.
I ze zdravotniho hlediska zaludek a slinivku nemam v poradku.
Az prijedu do Brna ozvu se Vam emailem. Budete-li mit chut a hlavne, bude-li Vam to prijemne, muzete me navstivit. Jsem Vam mnoho dluzna! Nebo je to proti pravidlum Reiki se osobne setkat?
Preji Vam mnoho uspechu v dalsim studiu. Bylo mi s Vami dobre. Ja Vam verim!!!
At Vam slunce stale sviti a dodava energii.
Nashledanou Dagmar.

 

 

 
Ráda bych touto cestou poděkovala Ivetce za úterní terapii .... bylo to úžasné .... chřipka je skoro pryč a konečně zase mluvím .... vzhledem k tomu, že jako těhotné mi v 30. týdnu nic moc doktorka nedá a navíc sypat do sebe chemii se mi ani tak nechce ..... jen a jen doporučujiiiiiiiiii a mooooc děkujííííííííííííííííí

 

 

 


 Od Hana Vlachová - 18.1.2013 - plotýnky
tak jsem doma z masáže od Iveta Kocábová a je mi líííp. Věřím, že se mi uleví ještě víc. Kouzelný RELAX A POHODA. Ted jen bucám a ani se nehnu, práce není zajíc!!!

  •  
     
  •  
    Relax a pohoda od Hana Vlachová - Hana Vlachová konkrétní Breussova masáž je úžasná! injekce a léky můžou jít do pedele!

 

TOPlist
aktualizováno: 25.09.2015 15:42:27